Pierwsze wdrożenie kasy fiskalnej NEXT!

W dniu wczorajszym dokonaliśmy pierwszej instalacji kasy NEXT w oferującym bardzo smaczne burgery lokalu BURGER HOUSE w Muszynie. Kasa NEXT naszym zdaniem sprawdzi się w niedużym lokalu gastronomicznym najlepiej. Pod naszą kontrolą kasa została zaprogramowana za pomocą usługi NoviCloud, co w najbliższym czasie zostanie umożliwione także dla klientów. Wystarczy podłączenie kasy do internetu i programowanie kasy można wykonać przez stronę internetową!

Zostało to przez nas sprawdzone – działa!
Uwieczniliśmy także historyczny moment wydruku pierwszego paragonu. Film jest krótki ponieważ tyle lub mniej czasu trwa wystawianie paragonu.

Na filmie sprzedawca korzysta z listy towarów wybieranych wygodnie jak na smartfonie. Docelowo sprzedawca będzie używał klawiszy szybkiej sprzedaży. Wtedy wystarczą dwa kliknięcia w ekran w celu dokonania sprzedaży.
Poniżej zdjęcia:
– samej kasy fiskalnej po wydruku paragonu, można zauważyć dwa zaprogramowane przyciski jako towary do szybkiej sprzedaży. Celowo nie zaprogramowaliśmy pozostałych towarów, aby osoba obsługująca kasę mogła dodać sobie najczęściej sprzedawane towary samodzielnie – przytrzymując pusty klawisz, wybierając "Przypisz funkcję", "Szybka sprzedaż towaru" i wybierając konkretny towar
– widok paragonu fiskalnego z zaprogramowanym nagłówkiem graficznym
– zrzut ekranu z usługi online – NoviCloud, gdzie szybko, sprawnie i bardzo wygodnie dodaliśmy towary, a one do 10 minut automatycznie pojawiły się pośród towarów do wyboru w kasie!
gallery
Podsumowując – zachwyciła nas możliwość konfiguracji kasy. Można dostosować ją tak, aby działała na kasy "poprzedniego pokolenia", jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niej w sposób nowoczesny.

gallery