TERMINALE PŁATNICZE

W zakresie terminali płatniczych współpracujemy z firmą PayTel. Jest to jeden z najlepszych dostawców usług płatności elektronicznych, głównie ze względu na proste zasady zawarte w umowach i brak jakichkolwiek ukrytych opłat, które niejednokrotnie zaskoczyły już klientów innych operatorów.
Dodatkowo terminale dostarczane przez nas (dzięki firmie PayTel) w pełni współpracują z kasami fiskalnymi marki Novitus. Kasa fiskalna potrafi przesłać na terminal kwotę do zapłaty co znacząco skraca czas obsługi klienta. To samo dotyczy oferowanego przez nas oprogramowania sprzedaży (PCMarket, PCPOS, SOGA itd.) instalowanego na terminalach POS z ekranami dotykowymi.

Przykładowe warunki wynajmu terminala płatniczego

– terminal podłączany jest do sieci Internet (klient posiada własne łącze oraz wolne gniazdo sieci LAN)
– terminal jest bez PINPADa (aktualnie coraz częściej klienci samodzielnie obsługują terminal – płatność zbliżeniowa lub włożenie karty, czytanie komunikatów oraz wpisywanie PINu)
– podłączony jest  do dowolnej kasy fiskalnej Novitus lub terminala POS (tzw. moduł MagicBox)
– umowa jest umową bezterminową (jedynie w przypadku rozwiązania w ciągu 24 miesięcy – 300 zł netto opłaty deinstalacyjnej)

Koszty związane z takim terminalem to:

  • KOSZT WYNAJMU TERMINALA: 35 zł netto miesięcznie
  • PROWIZJA:
    Opcja 1: 0,87% od transakcji bez opłaty stałej
    Opcja 2: 0,65% od transakcji + 0,07 zł opłaty stałej

Powyższe wartości cen są cenami przykładowymi. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt. Z pewnością uda się nam przedstawić Państwu podobno, lub lepszą ofertę. Warunki mogą się różnić w zależności od rodzaju prowadzonej działalności, ilości urządzeń a także ewentualnego wyposażenia dodatkowego.